DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
Konkrēti objekti > Upes, kanāli > Amula
Tēmas -> Nedzīvā daba > Ūdeņi > Upes, kanāli = Upes, strauti, urgas, cilvēku rakti kanāli un grāvji Latvijā.
 Izvēlēties pēc nosaukuma:
Kura Latvijas daļa:
Novads / Rīgas daļa:
Atrašanās vieta:

   
 • Pilnais saraksts fotografētajiem objektiem , sakārtots pa novadiem, vietām.
 • Upes, kanāli. Amula

  Skatāms daba.dziedava.lv sadaļās : Gaiķu pagasts (Brocēnu novads, Kurzeme), Zantes pagasts (Kandavas novads, Zemgale)
  Upes atrašanās pēc Dziedavā publicētajiem foto:

  Ieteka: Abava

       
   
  Komentāri:

  Upes.lv, 2016-05-05 :   Kurzemes viducī, kur upītes no Dienvidiem traucas uz Abavu, tās kreisajā krastā pusceļā uz Ventu sastopam divas pietekas - Amulu un Imulu.
  Ja parasti vienā upē divreiz iekāpt nevarot, tad te ir vērts ar reizi iekāpt abās divās. Sākot brist gar Amulu uz augšu tā drīz kļūst sekla. Un īpaši aiz Kalnadzirnavu aizsprosta sakarīgākais ceļš starp brikšņiem ir pati upe - tās gultne daudzviet kā klons, precīzāk sakot - pliens. Gravas kraujas ar veciem lapukokiem, avotiem un paretm kāds lielāks akm
  ...

  Upes.lv, 2016-05-05 :   Kurzemes viducī, kur upītes no Dienvidiem traucas uz Abavu, tās kreisajā krastā pusceļā uz Ventu sastopam divas pietekas - Amulu un Imulu.
  Ja parasti vienā upē divreiz iekāpt nevarot, tad te ir vērts ar reizi iekāpt abās divās. Sākot brist gar Amulu uz augšu tā drīz kļūst sekla. Un īpaši aiz Kalnadzirnavu aizsprosta sakarīgākais ceļš starp brikšņiem ir pati upe - tās gultne daudzviet kā klons, precīzāk sakot - pliens. Gravas kraujas ar veciem lapukokiem, avotiem un paretm kāds lielāks akmens, līdz augšā iedziedas gailis. Grava tapusi šaurāka un kraujas stāvākas. Tad nonākts pie Vella kampiena, un pārkāpjot nieka tūkstoš soļu uz Imulu var salīdzināt... Tikai nekādas vairs brišanas - citi krasti, citāda gultne, cits texts..!
  Visi foto (2)
  All Photos
  vērtētākos augstāk


  jaunākos augstāk

  Vasara (2)
  Summer


  jūl


  Atlasīto attēlu skaits: 2. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā.
  Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.

  Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus.
  Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".

  Foto: Julita Kluša


  Amulas līkums pie Āžmuguras, 2012.
  Komentēt (1)

  Foto: Julita Kluša


  Kurkuļi Amulā, 2012.
  Komentēt (0)

  Vērtējums ietekmē attēla atrašanos lapā (ja neskata atsevišķu gadalaiku!) - vairāk novērtētie - augstāk.  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2023.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv