DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"

Daba.dziedava.lv VEIDOTĀJI un palīgi

Ivo Dinsbergs

Ivo

Esmu dabas vērotājs un bildētājs, bieži un labprāt braucu uz dažādām Latvijas vietām, lai to apskatītu un nofotografētu.

Manas galvenās intereses ir ornitoloģija, meteoroloģija, astronomija un fotografēšana, bez šīm ir arī citas, bet tās manā dzīvē neaizņem tādu lomu kā iepriekšminētās.

Bieži esmu prom no mājām - sākot no dažām dienām līdz mēnesim un vairāk. Visvairāk esmu specializējies ornitoloģijā, bet pārējās intereses neatstāju novārtā!

Fotografēšana manā dzīvē apvieno visas iepriekšminētās zinātnes - ornitoloģija (putnu bildēšana), meteoroloģija (dabas parādību, mākoņu, nokrišņu u.c. bildēšana), astronomija (kosmosa parādību fotografēšana).

Zem meteoroloģijas ietilpst arī mani ļoti aizraujoša tēma - ekstrēmas dabas parādības, to vērošana un fotografēšana.
Vienmēr ar nepacietību gaidu vētras, negaisus un citas postošas parādības.

Šobrīd savas fotogrāfijas un vērojumus publicēju savā blogā: www.dabasparadibufoto.wordpress.com

Diemžēl manā pašreizējā dzīves vietā - Rīgā es nevaru izjust dabu visā tās krāšņumā..., tāpēc vienmēr esmu gribējis dzīvot pie jūras....


(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv