DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"

Daba.dziedava.lv VEIDOTĀJI un palīgi

Romualds Beļavskis

Sveicināti dabas draugi!

Ja esam satikušies DZIEDAVAS dabas lappusēs, tad mūs vieno kopīga mīlestība uz dabu. Mans vārds ir Romualds. Galvenie brīvā laika pavadīšanas veidi ir sports, fotografēšana, un tikšanās ar māsu dabu kādā kompānijā vai divvientulībā, izbaudot šo mirkļu burvību. Cik jauki vērot tās dabas bagātības, kuras sastopamas Latvijā. Tas nekas, ka citur debesis ir zilākas vai ūdens caurspīdīgāks, augi krāšņāki vai kalni lielāki, bet Latvijā viss ir atbilstošāks mūsu dzīves apstākļiem Un es mēģinu aptvert mums dieva doto dabas daudzveidību, piekļūstot, apsekojot, fotografējot dažādus objektus, kuri trāpās ceļā. Nav jau vajadzības braukt ārpus Latvijas meklēt kaut ko grandiozu, ja nezinām, cik Latvija ir bagāta ar interesantiem, nelieliem apskates objektiem katra ceļotāja gaumei, kuri kaut mazliet interesējas par dabas daudzveidību.

Manu klejojumu pirmsākumi meklējami ap 2000. gadu, kad vienā vasarā, braucot ciemos pie krustmeitas uz vasaras nometni, noorganizējām kopīgo brīvo laiku radu kompānijā, apskatot tuvumā esošos dabas objektus Kandavas apkārtnē.

Tā kā pasākums bija ļoti veiksmīgs, turpinājām dažos brīvajos brīžos ceļojumus dabas pasaulē. Ap 2005. gadu, kad no manas puses bija vislielākās aktivitātes izbraucienos, jau sāku ceļojumus vienatnē, aktīvi meklējot konkrētus objektus, galvenokārt apskatot Latvijas alas. Maršrutā tika iekļauti arī dižkoki un dižakmeņi. Pamazām braucienu skaits samazinājās proporcionāli ģimenes pieaugumam, un tagad, 2010. gada novembrī, kad šai pasaulē ienācis piektais mīlestības auglis, brīvā laika palicis vēl mazāk. Pieaugot apceļoto vietu un objektu skaitam, rodas vēlēšanās ar kādu padalīties par iespaidiem ceļojumu laikā vai atrastajām pazīmēm kā vieglāk šos objektus atrast, jo iegūtās informācijas bagāža, pieaugot, sāk spiesties uz āru, cerot atrast kādu, kuram tas var noderēt. Tā manas fotogrāfijas, apraksti vai komentāri nokļūst ar interneta adreses autoru labvēlību, viņu veidotajos projektos.

Mēs varam būt dažādi, katrs ar savu uztveri par dzīves jēgu, bet daba mūs sauc pie sevis ciemos, lai katrs savā veidā atrastu sev vajadzīgo, vai atpūtu no trauksmainās dzīves steigas, vai iegrimtu pārdomās par turpmākajām dzīves gaitām, vai meklētu sarunas ar dievu, ieklausoties tā radītās pasaules skaņās, pat šķietamajā klusumā.

Lai mums izdodas iecerētais! Daudz jauku brīžu dabas pasaulē un uzkrātās informācijas bagāžas apsekošanā DZIEDAVAS lappusītēs.

Visu labu!


(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv