DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Komentāri:
  m_ L, 2010-08-06: Kā Tu vari karāties gaisā, ja esi zemē iekšā?
  mru, 2012-01-10: tagad es zinu tavu izmēru.
  Wiesturs, 2012-12-09: 1x esmu tajā caurumā bijis 1992.g.(līdz galam), mani knapi aiz rokām izvilka ārā, jo mani gabarīti jau toreiz bija drusku par lielu šai alas ieejai.
  Bet to gan daudzi nezina vai ir aizmirsuši, ka 1992. gadā atradu vēl 3. Iļāku alu apm. 300 m uz augšu pa strautu. Apmēram tikpat liela kā šīs abas, 2 mazi rāpus lienami kambarīši, nejēdzīgi brūkoša. Diemžēl ala pastāvēja tikai līdz 1998. gadam (30.12.1997. tajā vēl ar zināmu risku varēja ielīst, bet 26.12.1998. ieeja bija pilnīgi aizgruvusi).

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2020.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv