DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Komentāri:
  Wiesturs, 2014-12-15: Trīs lielākie tauriņi ir ordeņpūcīšu sugas: vītolu ordeņpūcīte, mazā kārklu ordeņpūcīte un ozolu karmīnpūcīte (pēdējās divas blakus).
  Virs abām blakus esošajām ordeņpūcītēm no kreisās uz labo diezgan vienādos attālumos ir zāļsvilnis Crambus sp., tīklkode Argyresthia goedartella (pavisam sīciņā), odveidīgais, un vēl viens zāļsvilnis.
  No ordeņpūcītēm uz leju, labajā pusē tumšākais ir tinējs Epiblema foenella. Vēl krietni zemāk uz leju ir arī putcikāde.
  Labajā augšējā stūrī ir zeltactiņa.
  Vēl uz palaga ir divas sugas ģintī Yponomeuta, skābeņu sprīžmetis; vēl divas pūcītes - viena no tām skābeņu pūcīte; vēl arī apšu gaišais zobspārnis u.c.

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2020.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv