DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
 • Atpakaļ
 • (Lai palielinātu, uzklikšķini uz bildes.)

  Foto: Julita Kluša


  Koka tilta pārpalikums Skrīveru dabas takā
  Vidzeme, Aizkraukles rajons, Skrīveru novads, Skrīveru pagasts, rudens, 11.10.2013.
      Redzamie objekti : Skrīveru Tūristu taka, Skrīveru svešzemju koku stādījumi
      Tēmas : Meži ; Koka veidojumi ; Tilti

  Komentāri:
  Ilvija, 2014-12-09: Hallo, pastaigu mīļotāji, tagad Sūnu taku varat iziet balles kurpēs, ir jauni tiltiņi, kāpnes. Tā kā - tik uz priekšu! Paceliet acis uz augšu- būs daudz brīnumu, bet ,ejot pāri pirmajam tiltiņam, pa labi un kreisi var saskatīt robainos 1.pasaules kara ierakumus.
  Sarma, 2015-06-29: Ir taka, tikai tie gājēji tādi rukši- kad iesiet vēlreiz, tad savāciet savus čipšu iesaiņojumus un kokču pudeles!
  Zinta, 2016-07-03: Jā, taka skaista, bet tie gājēji? Kāpēc vajag lauzt zarus un tupināt kolas pudeles uz nolauztajiem zariem. Skumji, ka to dara pilsētnieki.

  Spama dēļ ziņojumi, kas ietver pilnus linkus, netiek pieņemti.
   
  Vārds / segvārds:
  Komentārs par šo attēlu:

   


  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja to izmantošana nenes peļņu (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas nepieciešamas darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, tās var izmantot tikai pēc vienošanās. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2020.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv