DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Latvijas Daba un kultūrvēsture

 
   
Ievadi >2 simbolus. Vārdus atdali ar tukšumu. Meklējot arī vārda vidū, priekšā liec %. Piem., zied %ava .
Precīzu vārdkopu meklēšanai lieto pēdiņas. Piem., "Misas dižpriede"
Konkrēti objekti > Purvi, tīreļi > Slēperu purvs
Tēmas -> Nedzīvā daba > Ūdeņi > Purvi, tīreļi = Latvijas purvi un tīreļi.
 Izvēlēties pēc nosaukuma:
Kura Latvijas daļa:
Novads / Rīgas daļa:
Atrašanās vieta:

   
 • Pilnais saraksts fotografētajiem objektiem , sakārtots pa novadiem, vietām.
 • Purvi, tīreļi. Slēperu purvs

  Skatāms daba.dziedava.lv sadaļās : Babītes pagasts (Babītes novads, Rīga un apkaime), Priedaine (Jūrmala, Rīga un apkaime), Vārnukrogs (Jūrmala, Rīga un apkaime)

  Balticmaps.eu: (495780, 6314800)


  Aprakstu veidoja Julita Kluša, 2013.

       
   
  Komentāri:

  _Atis_, 2009-06-09 :   Tas "kalns", no kura te pāris bildītes bildētas, ir Rīgas bioloģiskās attīrīšanas stacijas "Daugavgrīva" dūņu krātuve, kas atrodas purva DA malā, (496060,6314420) pēc LKS-92. Iespaidīga būve. Pēc rekonstrukcijas izskatās pēc diviem stadioniem. Lielākais pēc izmēriem tieši kā paliels futbola stadions. Kamēr šo par iespaidīgu naudiņu celto brīnumu neredzēju un nenomērīju iespaidīgajā googles satelītfoto, biju domājis, ka tie "stadioni" ir divreiz lielāki. Skati uz purva pusi arī iespaidīgi. Priekš ...

  _Atis_, 2009-06-09 :   Tas "kalns", no kura te pāris bildītes bildētas, ir Rīgas bioloģiskās attīrīšanas stacijas "Daugavgrīva" dūņu krātuve, kas atrodas purva DA malā, (496060,6314420) pēc LKS-92. Iespaidīga būve. Pēc rekonstrukcijas izskatās pēc diviem stadioniem. Lielākais pēc izmēriem tieši kā paliels futbola stadions. Kamēr šo par iespaidīgu naudiņu celto brīnumu neredzēju un nenomērīju iespaidīgajā googles satelītfoto, biju domājis, ka tie "stadioni" ir divreiz lielāki. Skati uz purva pusi arī iespaidīgi. Priekš citām pusēm, kur koki garāki, pietrūkst neliela skatu tornīša. Jāatzīst, ka iespaidīga nereti bija arī smaka, bet skatot fotogrāfijas, to par laimi nejūt. Vismaz 2008.g. pavasarī nekāda apsardze netraucēja tur staigāt un fotogrāfēt.


  _Atis_, 2009-06-09 :   Starp citu, Ziemeļu transporta koridora 4.posma II variants ieplānots cieši gar "stadionu" malām. Nez vai ceļazīme "aizveriet logus" jau ir patentēta? ;) III variants, kas, ja pareizi saprotu, vairs nav aktuāls, iekārtots arī uz esošā meža ceļa starp abiem lielākajiem purva ezeriņiem.


  Visi foto (5)
  All Photos
  vērtētākos augstāk


  jaunākos augstāk

  Pavasaris (5)
  Spring


  apr


  Atlasīto attēlu skaits: 5. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā.
  Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.

  Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus.
  Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".

  Foto: Julita Kluša


  Slēperu purva ūdeņi, 2010.
  Komentēt (0)

  Foto: Julita Kluša


  Slēperu purvs no kalna, 2008.
  Komentēt (0)

  Foto: Julita Kluša


  Ondatra, 2009.
  Komentēt (0)

  Foto: Julita Kluša


  Purva atspulgos, kokos un saulstaros, 2008.
  Komentēt (0)

  Foto: Julita Kluša


  Skats uz Slēperu purva ūdeņiem no ceļa, 2008.
  Komentēt (0)

  Vērtējums ietekmē attēla atrašanos lapā (ja neskata atsevišķu gadalaiku!) - vairāk novērtētie - augstāk.  Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz
  daba.dziedava.lv.
  Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet: julita at dziedava punkts lv.

  (c) Julita, 2008.- 2021.    

  dziedava.lv DZIEDAVA.lv