Šo varētu saukt par gļotsēni - režģi, jo atgādina neregulāru tīklu vai režģi, kas veidots no sīkām, gļotainām "caurulītēm" dzeltenā, oranžā, brūnā krāsā. Dzīvo uz beigtiem kokiem.
Pirmoreiz Latvijā suga pieminēta Skaidrītes Ruskules diplomdarbā "Gļotsēņu pētījumi Slīteres valsts rezervātā" (1986); suga ievākta 1984. gada oktobrī; auga uz trūdošas egles.
Lai arī 21. gs. līdz 2021. gada beigām ir jau samērā daudz atradņu (vairāk nekā 70) un atrasta dažādās Latvijas pusēs; izplatības kartē tomēr uzkrītoši, ka tās pamatā koncentrējas GNP; biezāks slānis ir arī ĶNP, tāpēc varētu izvirzīt hipotēzi, ka suga raksturīga labiem mežiem.
Sastopamība (novērota) Latvijā: vidēji bieži. Sīkāks apraksts: hiddenforest.co.nz Atradnes pēc Dziedavā publicētajiem foto:
Atlasīto attēlu skaits: 3. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.