Sporas: (11-)12-13(-15) µm, vienā pusē plānākas; blīvi ar adatiņām
Gļotsēne kā plāns, 2 mm līdz 1 cm garš, 0,3-1 mm plats klājums uz trupoša koka vai augu atliekām, krāsa no dzeltenbrūnas līdz blāvi melnai.
Sporu masa rozīgi brūna.
Svarīga pazīme atšķiršanai no citām ģintīm ir kapilīcija neesamība, ko var noskaidrot tikai mikroskopējot.
Suga Latvijā zināma jau no pirmā pētījuma par gļotsēnēm (1890.g.; Roterts).
Otrā atradne atklāta 2022. gada novembrī, netālu jo Ķemeriem (atrada Julita Kluša).
Sastopamība (novērota) Latvijā: ļoti reti. Biežākie mēneši, kad novērots: aug sep / vēl novērots: okt nov Jauns, augošs novērots: aug sep okt Tipiski substrāti: uz kritalas / uz apstrādāta koka (ēkas siena, soliņš) / Saistītas koku sugas: egle Picea abies / priede Pinus sylvestris / dažādi skujkoki /
Atlasīto attēlu skaits: 10. Uzklikšķini bildei, ko gribi redzēt pilnā izmērā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, iegūsi arī papildus informāciju par tajā redzamo.
Skatīties slīdrādi / Komentēt attēlus. Ja vēlies atzīmēt īpaši tīkamos attēlus, ieliec ķeksīti pie attiecīgām bildēm un lapas apakšā spied pogu "Saglabāt vērtējumu".
Izmantojot dziedava.lv lapās atrodamās dabas fotogrāfijas, ja tas netiek darīts kāda apmaksāta darba ietvaros (piemēram, skolēnu projektos, personīgajās mājaslapās, kas nav ar komerciālu mērķi), obligāti norādiet fotogrāfijas autoru un atsauci uz daba.dziedava.lv. Ja fotogrāfijas vai informācija no dziedava.lv lapām nepieciešama darba veikšanai, par kuru tiek maksāts, izmantošanu obligāti jāsaskaņo. Rakstiet:
.