DZIEDAVA.lv

Dabas vērojumi: stāstījumi un foto Latvijas Daba: foto un apraksti Latvijas Daba: foto un apraksti Ceļojumu apraksti un foto Pārdomas jeb situāciju analīze Mūzika manā dzīvē Domas bez apdomas CV, biogrāfija, bildes Paldies jums visiem!:) Citāti no grāmatām Manu bērnu dienasgrāmatas Suņu kolekcijas Dziedava.lv

Mūzika manā dzīvē

Mūzikai manā dzīvē vienmēr bijusi nozīme. Skolas korī nodziedāju 10 gadus, lielāko daļo no tiem - absolventu korī.

Tad mana interese pievērsās Latvijas underground mūzikai, iepazinu daudz jauku cilvēku. :) Iepazinos arī ar ārzemju alternatīvo mūziku. 5 gadus centos rakstīt aktuālās mūzikas topus, līdz sapratu, ka gadiem to darīt man trūkst motivācijas.;) Pamatā no tā laika mūzikas klausīšanās izkristalizējās manas mūžīgās vērtības Latvijas un ārzemju mūzikā. Protams, ar laiku tās mēdz papildināties.

Aktuāla bija Latvian-indie mailingliste jeb LIML, kurā ienākošo informāciju gan par pašmāju, gan ārzemju mūziķiem un pasākumiem apkopoju LIML mājaslapā.

Pēdējā laikā krietni maz interesējos par jauniem nosaukumiem (mūziķiem, grupām, albumiem), vairāk sanāk ievērot Latvijas jaunumus. Ārzemniekus toties vairāk nekā savulaik iespējams dzirdēt dzīvajā, jo viņi sākuši braukt uz Latviju! Te var lasīt par pēdējo gadu Notikumiem manā mūzikas dzīvē.


(c) Julita, 2008.- 2024.    

dziedava.lv DZIEDAVA.lv